کاهش یافتن پرونده ساختمان نویسنده ابوبکر البغدادی

کاهش یافتن: پرونده ساختمان نویسنده ابوبکر البغدادی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سورپرایز برانکو جهت الهلال

به گزارش خبرآنلاین؛ طی دو فصل گذشته کمتر دیده شده است که برانکو ایوانکویچ به طور همزمان از دو هافبک دفاعی در ترکیبش استفاده کند ولی به نظر می رسد سرمربی کروات س

سورپرایز برانکو جهت الهلال

سورپرایز برانکو جهت الهلال

عبارات مهم : برانکو

سرمربی پرسپولیسی ها قرار است که شیوه بازی تیمش برابر الهلال را عوض کردن بدهد.

به گزارش خبرآنلاین؛ طی دو فصل گذشته کمتر دیده شده است که برانکو ایوانکویچ به طور همزمان از دو هافبک دفاعی در ترکیبش استفاده کند ولی به نظر می رسد سرمربی کروات سرخ ها قصد دارد در بازی حیثیتی سه شنبه برابر الهلال چنین کاری را انجام دهد.

سورپرایز برانکو جهت الهلال

برانکو که معمولا از سیستم 4-4-2 لوزی استفاده می کرد، کمال کامیابی نیا را به عنوان تک هافبک دفاعی در ترکیبش قرار می داد. محسن ربیع خواه هم دیگر بازیکنی بود که در این پست مورد استفاده قرار می گرفت. غیبت کامیابی نیا در بازی رفت برابر الهلال باعث شد تا وقت به ربیع خواه برسد ولی به نظر می رسد نمایش ضعیف پرسپولیس در دیدار برابر الهلال برانکو را متوجه اشتباه خود کرده هست. سرمربی سرخ پوشان متوجه شده است که ربیع خواه نمی تواند به تنهایی ارتباط بین خط دفاعی و میانی را برقرار کند.

کامیابی نیا فصل قبل چنین وظیفه ای را به خوبی انحام می داد ولی ناآماده بودن این بازیکن از یک سو و قابل اعتماد نبودن ربیع خواه از سوی دیگر باعث شده است تا سرمربی قرمزها تصمیم بگیرد که از هر دو بازیکن در ترکیب مهم بهره گیرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ طی دو فصل گذشته کمتر دیده شده است که برانکو ایوانکویچ به طور همزمان از دو هافبک دفاعی در ترکیبش استفاده کند ولی به نظر می رسد سرمربی کروات س

به احتمال خیلی زیاد در دیدار برابر الهلال عربستان برانکو از این دو بازیکن در ترکیب مهم استفاده کند. ضمن اینکه برانکو نوراللهی را هم در اختیار دارد و می تواند از او استفاده کند.

احتمالا کامیابی نیا، محسن ربیع خواه و محسن مسلمان سه هافبکی خواهند بود که در ترکیب مهم سرخ پوشان به میدان خواهند رفت و در این صورت پرسپولیس با وجود آنکه به گل زیاد نیاز دارد ولی دفاعی تر از قبل می شود.

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | بازیکن | خط دفاعی | استفاده | پرسپولیس | سرمربی پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs